Schengen Vizesi Logo

Schengen Vizesi Logo

SCHENGENVIZESI.COM HAKKINDA

Real World Turizm olarak 10 yılı aşkın süredir, www.schengenvizesi.com markası ile hizmet vermekteyiz. Ayrıca Schengen Vizesi, Amerika Vizesi, İngiltere Vizesi, Avustralya Vizesi ve Kanada Vizesi işlemleriniz en hızlı ve kolay şekilde almanıza yardımcı oluyoruz.

Bu site Real World Turizm’in sizlere vize başvuru sürecinizin her adımında yardım edebilmek için hizmete sunduğu bir kurumsal bir markadır.

  • www.schengenvizesi.com Yetkilileri Pasaport ve diğer gerekli evraklarınız bize ulaştıktan sonra en kısa sürede vize müracaatınız yapılır ve başvuru sonucunuz yine en kısa sürede ulaştırılır.
  • www.schengenvizesi.com yetkilileri konsolosluklarda siz değerli müşterimize vakit kaybı yaratan birçok formalite işlemden sizi kurtararak tüm bu işlemleri sizin adınıza yapar, konsoloslukta sizi temsil eder.
  • www.schengenvizesi.com sizin adınıza vize takibi yapmak konusunda tam yetkilidir!

Firmamız, vize hakkında merak ettiğiniz her konuda bilgi edinebileceğiniz, başvurunuzun randevu kısmından biyometri işlemlerinize kadar her alanda sorularınıza  cveap bulabileceğiniz ve seyahatiniz için gereken (ulaşım ve konaklama vb…) tüm yan hizmetler için dahi destek göreceğiniz en iyi firmadır.

Uzun yıllardır bu sektördeyiz ve vize konusunda en zor konularda dahi  birçok ülkenin vize alabilen ender vize firmalarından biriyiz. Uzman kadromuz ve özel işlem yetkililerimiz ile özellikle bazı ülkelerde online veya direkt vize takibi de yapmaktayız.

Operasyonlarımız

Vize
Sigorta
Tur

İş Ortaklarımız